ÖMER KURNAZ: CUMHURİYET EN BÜYÜK DEĞERİMİZDİR

29 Eki 2020
437 defa

Türkiye Emekliler Derneği Genel Mali Sekreteri ve Tarsus Şube Başkanı Ömer Kurnaz, Cumhuriyetin 97. Yılını kutlayan bir mesaj yayınladı. Türkiye Cumhuriyetinin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk, ülkemizin demokratik sistemle yönetilmesinin temellerin atmıştır. Böyle bir lidere sahip olmanın gururunu yaşadıklarını belirten Kurnaz, kutlama mesajında şu görüşlere yer verdi:

Türkiye Emekliler Derneği Tarsus Şubesi olarak cumhuriyetimizin 97. Yılını gururla kutluyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının bayrağımız altında vermiş oldukları mücadele ve milletimize kazandırdıkları değerlere, cumhuriyet çatısı altında sonsuza dek sahip çıkacak ve ileriye taşımak için tüm gücümüzle çalışacağız.

Cumhuriyetin 97. Yılında ve Derneğimizin 50. Yılına denk gelen 2020 yılında cumhuriyetimizin gözbebeği emeklilerimiz için tüm mücadelemizi cumhuriyet değerlerine yaraşır bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Bir milletin medeniyeti, emeklisine gösterdiği değerle ölçülür felsefesiyle, gelecek nesillerimizin emeklilik sistemi için de çalışmalarımızı sürdürmeyi bir görev biliyoruz.

Bizlere cumhuriyet gibi ulu bir çınarı armağan etmek için gözünü kırpmadan bedenini ortaya koyan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm istiklal kahramanlarımızı, şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Yaşasın Cumhuriyet, Yaşasın Türkiye!

Öğeyi Oyla
(0 oy)